Skip to content Skip to navigation

Pažinkime savo rajono Garbės piliečius

Pažinkime savo rajono Garbės piliečius

Pateikta: 2017-12-13 08:46 (atnaujinta: 2018-08-06 10:19)
Baigiamasis kultūrinio svetingumo programos renginys „Pažinkime savo rajono Garbės piliečius“ vyko gruodžio 8 dieną muziejaus Baltojoje salėje. Į renginį atvyko Kretingos rajono Garbės piliečiai, kuriems yra suteiktas rajono Garbės piliečio vardas už Kretingos rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, mokslo, kultūros, sporto, visuomeninėje ir kitose srityse. Renginio dalyviai -Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių moksleiviai susipažino su poete Nijole Rimkiene, medike pediatre Janina Rapaliene, tautodailininke, visuomenininke Laimute Kristina Grigaitiene, miškininku Antanu Algimantu Baranausku, triskart pasaulio čempionu, maratonininku Piotru Silkinu, medžio skulptoriumi, tautodailininku Adolfu Andriejumi Viluckiu, Valerijonu Kubiliumi, kuriam Garbės piliečio vardas buvo suteiktas už nuopelnus Kretingos rajono bendruomenės labui ūkio, sveikatos apsaugos, kultūros, švietimo, sporto, aplinkosaugos srityse.
 
Garbės piliečiai pasakojo savo gyvenimiškas patirtis, linkėjo moksleiviams būti darbščiais, išmintingais ir atsakingais Lietuvos piliečiais, siekti užsibrėžtų tikslų moksle ir daugelio kitų dalykų, kuriuos apibrėžia Garbės sąvoka.
 
Po nuotaikingo ir aistringo Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos kolektyvo „BeKids“ (vadovas – Paulius Vaitkevičius) šokio, Garbės piliečiai įžiebė puošniąją Kretingos muziejaus Kalėdinę eglę.
 
Parengė Roma Luotienė