Kviečiame Kretingos dvaro parko lankytojus sudalyvauti apklausoje

Pateikta: 2021-10-01 12:11

Kviečiame Kretingos dvaro parko lankytojus sudalyvauti apklausoje: https://www.surveymonkey.com/r/parkai

VŠĮ „Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas“ vykdo visuomenės apklausą apie istorinių (dvarų) parkų teikiamas ekosistemines paslaugas. Ši apklausa, vykdoma Lietuvoje ir Latvijoje siekiant nustatyti svarbiausias parkų teikiamas ekosistemines paslaugas, įvertinti jų svarbą ir reikšmę, nustatyti parkų tvarkymo prioritetus, palyginti skirtingų šalių parkų lankytojų požiūrį.

Kadangi Kretingos muziejus yra įsikūręs buvusiame dvare, tikimasi, jog jo lankytojai apklausoje galėtų pateikti įdomių įžvalgų.

Apklausos rezultatai bus panaudoti ekosisteminių paslaugų vertinimo studijoje, kuri rengiama vykdant projektą „Išsaugok praeitį ateičiai. Vandens telkinių Latvijoje ir Lietuvoje ekologinių sąlygų pagerinimas“ (LLI-476 Save Past for the Future).

Daugiau informacijos.