Skip to content Skip to navigation

Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto foto – video studijos „Fotoakimirka“ fotografų mėgėjų paroda „Lietuva – gimtinė mano“ 2018-09-04 – 10-08 Kretingos muziejuje

Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto foto – video studijos „Fotoakimirka“ fotografų mėgėjų paroda „Lietuva – gimtinė mano“ 2018-09-04 – 10-08 Kretingos muziejuje

Pateikta: 2018-11-08 10:54 (atnaujinta: 2018-11-08 10:55)

Fotografija, tai meno forma per kurią pateikiame savo požiūrį į pasaulį. Mūsų patirtys, išgyvenimai ar tiesiog smalsumas ir noras pažinti, leidžia nesunkiai atrasti įvairiausių temų. Šis procesas, visų pirma, bandymas praplėsti savo patirtį, pažvelgti į save ir į aplinkinius kitaip, drąsiau, plačiau. Fotografija nekeičia pasaulio, ji randa kitą požiūrį ir plečia akiratį. Tai tarsi sustabdyta gyvenimo akimirka ir galimybė pamatyti  pasaulį kitu kampu.

2015 metais įsikūrė fotografų  mėgėjų foto- video studija „Fotoakimirka“. Tai stiprus fotografų kolektyvas, nuolat besimokantis, tobulėjantis, atrandantis grožį, jį įamžinantis ir besidalijantis su kitais... Fotografų gyvenimas neįsivaizduojamas be gamtos, kurioje jie randa prieglobstį, nusiraminimą. Jų fotografijos – tai mėginimas sustabdyti akimirką ir prakalbinti nuotrauką.

Studijos darbų parodos lanko Klaipėdos regiono vietoves, pabuvojo ir Latvijoje. Dažni svečiai ir Kretingos muziejuje.

Parodoje eksponuota 40 fotografijų. Fotografavo  Danutė Vasiliauskienė, Waldemar Muchlenrad, Irena Gaigalienė, Janina Kaškevičienė, Stanislava Zakličkienė, Genovaitė Kedienė, Juozas Gricius, Albertas Mikučionis ir  studijos vadovas Vaclovas Gricius.

Parodos atidarymo nuotraukų galerija...

Parodos kuratorė
Danutė Šorienė