Atgimstančio parko paslaptys – 2021-07-24

Pateikta: 2021-07-19 11:48 (atnaujinta: 2021-07-19 12:02)

Maloniai kviečiame š. m. liepos 24 d. dalyvauti Lietuvos muziejų kelio „Kultūriniai kraštovaizdžiai: parkų ir sodų menas“ Kretingos muziejaus renginyje „Atgimstančio parko paslaptys“.

• 18.00 val. Interaktyvi ekskursija „Užburianti atgimstančio parko istorija" Kretingos dvaro parke (žmonių skaičius ribotas. Būtina registracija el. paštu d.jonaitiene@kretingosmuziejus.lt, nurodant dalyvių skaičių).
  • 18.30 val. Parodos „Atgimstančio parko paslaptys" pristatymas ir pazintinis-orientacinis žaidimas šeimoms „Surask parko paslaptis“ Kretingos dvaro parke.
  • 20.00 val. Klaipėdos „Memelio kvarteto" koncertas „Vasaros sodo kerai“ (vadovas Jurgis Karbauskas) Kretingos dvaro rūmų verandoje.
  • 21.00 val. Interaktyvi ekskursija „Užburianti atgimstančio parko istorija" Kretingos dvaro parke (žmonių skaičius ribotas. Būtina registracija el. paštu d.jonaitiene@kretingosmuziejus.lt, nurodant dalyvių skaičių).
  • 23.00 val. Filmų peržiūros Kretingos dvaro partere: „Žiemos sodas – dvarų kultūros perlas", „Jurgis Ambraziejus Pabrėža", „Sofija Chodkevičienė".