Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventė 2022

2022 Birželio 9 d.

PROGRAMA
Birželio 3 d. (penktadienis)
18.00 val. Kretingos Meno įvykis. Fotografijų paroda ATODANGOS Kretingos miesto skvere
19.00 val. BALTASIS VAKARAS Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos kiemelyje (J. K. Chodkevičiaus g.1B). Registracija tel. +370 608 02 680

Birželio 4 d. (šeštadienis)
14.00 val. Vaikų ir jaunimo menų šventė VASARA ATRIEDA prie Kretingos rajono kultūros centro (J. Pabrėžos g. 1)

Birželio 7 d. (antradienis)
15.00 val. Rajono gabių ir talentingų vaikų šventė
16.00 val. Eskizai PASKUI VAIKYSTĖS AITVARĄ Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje (J. K. Chodkevičiaus g.1B)

Birželio 8 d. (trečiadienis)
18.00 val. Vakaras POKALBIAI SU ŽOLELĖMIS Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje (J. K. Chodkevičiaus g.1B)

Birželio 9 d. (ketvirtadienis)
15.00 val. Paroda MUZIEJUS KRETINGOS DVARE, skirta Kretingos muziejaus įsikūrimo grafų Tiškevičių rūmuose 30-mečiui, Kretingos muziejuje (Vilniaus g. 20)
19.00 val. Įtraukus vakaras MUZIEJUS J. A. PABRĖŽAI Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolyne (Vilniaus g. 2). Būtina registracija tel. tel.: +370 611 28171

Birželio 10–12 d. (penktadienis–sekmadienis)
Tarptautinis berniukų futbolo turnyras KRETINGOS TAURĖ 2022 Kretingos miesto stadione (Savanorių g. 23A)

Birželio 10 d. (penktadienis)
12.00 – 19.00 val. Tautodailės ir amatų šventė NEŽIOPSOSI – NESTOKOSI Rotušės aikštėje
10.00 val. Paroda BIJŪNŲ ŽIEDAIS PRAŽYDO VASARA Dvaro partere (Vilniaus g. 20)
14.00 val. Archeologijos paroda MIESTO GRINDINIO PASLAPTYS Kretingos muziejuje, ūkvedžio name ir kiemelyje (Vilniaus g. 43)
17.00 val. Atminimo suolelio, skirto Rimanto Antano Kviklio 95-osioms gimimo metinėms, atidengimo ceremonija prie Kretingos rajono kultūros centro (J. Pabrėžos g. 1)
17.30 val. BARDŲ VAKARAS prie Kretingos rajono kultūros centro (J. Pabrėžos g. 1)

Birželio 11 d. (šeštadienis)
8.00 – 15.30 val. Tautodailės ir amatų šventė NEŽIOPSOSI – NESTOKOSI Rotušės aikštėje
9.30 val. Lietuvos kariuomenės orkestro koncertas Rotušės aikštėje
10.00 val. Kretingos miesto, vienuolyno ir bažnyčios įkūrėjo Jono Karolio Chodkevičiaus atminimo pagerbimo ceremonija. Lietuvos Didžiojo kunigaikščio štabo bataliono Garbės kuopos parodomoji programa Rotušės aikštėje, prie J. K. Chodkevičiaus paminklo
11.00 val. ERDVĖ ŠEIMOMS: NUOTYKIAI TĘSIASI prie Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos (J. K. Chodkevičiaus g.1B)
11.00 val. Tarptautinis liaudiškų kapelų festivalis GROK, ŽEMAITI Rotušės aikštėje
KRETINGOS MIESTO ESTRADOJE:
20.30 val. Grupės BIG AL & THE JOKERS bei atlikėjų Aijos Vytuolinios ir Algirdo Šuminsko koncertas
22.00 val. Grupės 8 KAMBARYS koncertas
23.00 val. ŠOKANTIS fontanas

Birželio 12 d. (sekmadienis)
8.00, 10.30, 12.30 val. Šv. Mišios Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (Vilniaus g. 2)
11.30 val. Jurgos Kazakevičiutės (vargonai), Klaipėdos Brass kvinteto ir solistės Beatos Ignatavičiūtės koncertas Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (Vilniaus g. 2)
11.45 val. Kretingos rajono Garbės piliečio vardo suteikimo, Kultūros ir meno premijos laureatų pagerbimo ceremonija Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (Vilniaus g. 2)
19.00 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų šokio ir muzikos performansas ČIA NIEKO NĖRA MŪSŲ Rotušės aikštėje

Žymės: miesto šventė