Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Palaukite...

Archeologijos ir meno paroda „Laikmečių pokalbis“

2022 Lapkričio 17 d.

Lapkričio 17 d. 13 val. muziejaus archeologijos ekzpocijioje parodą pristatys jos kuratorė Dalia Ostrauskienė, kuri supažindins su gintaro funkcionavimu akmens amžiaus pajūrio bendruomenėse.

Skaityti daugiau...
Žymės: gintaras, paroda

Vakaras istorijos papėdėje

2022 Spalio 12 d.

Vakaras Vakaras istorijos papėdėje, skirtas architekto Karlo Eduardo Strandmano 150-osioms gimimo metinėms

Skaityti daugiau...

Jomarkas „Darbs meistra kuolėj“

2022 Liepos 9 d.

2022 m. liepos 9 d. kviečiame į Kretingos muziejaus vandens malūno kiemelį (Vilniaus g. 41, Kretinga) į jomarką „Darbs meistra kuolėj“

Skaityti daugiau...

Trispalvė banga

2022 Liepos 6 d.

Liepos 6 dieną, 20.30 laukiame visų prie istorinės Kretingos dvaro verandos - su choru Kristale vėl kelsime trispalvę bangą!!!!

Skaityti daugiau...

Plaukiam į Jonines!

2022 Birželio 23 d.

Pirmą kartą Kretingoje - išskirtinės Joninės! Ne tik kūrensime laužus, leisime vainikus, bet ir plauksime į Jonines! Jūsų laukia kelionė Akmenos upe su ekskursija!
Kretingos turizmo centre galite registruotis dėl baidarės, o jei plaukti nenorite, 20 val. tiesiog ateikite į Kretingos muziejų, upės slėnį prie Dvaro saldaininės - bus muzikos, žaidimų ir daug daug gerų emocijų!!!!!

Skaityti daugiau...
Žymės: Joninės

Konferencija „Krepšiniui pašvęstas gyvenimas“

2022 Birželio 17 d.

2022 m. birželio 17 d. 11 val. kviečiame į konferenciją, kuri vyks Kretingos kultūros centre. Pretekstu šiai konferencijai organizuoti tapo net dvi sutapusios progos – Lietuvos krepšinio ir šios sporto šakos Lietuvos nusipelniusio trenerio, Kretingos rajono Garbės piliečio Stasio Ruzgailos gimimo šimtmečiai.

Skaityti daugiau...

Parodos „Miesto grindinio paslaptys“ atidarymas

2022 Birželio 10 d.

2022 m. birželio 10 d., kviečiame užsukti į Kretingos muziejaus Ūkvedžio namo kiemelį. Čia įvyks 2020-2021 m. Rotušės aikštės archeologinių tyrimų parodos atidarymas. Renginio dalyviai galės ne tik iš arčiau pamatyti, kokius radinius ir struktūras slėpė Vilniaus g. asfalto danga, bet taip pat pasiklausyti tyrimus vykdžiųsių archeologų Simono Sprindžio ir Jurgio Sadausko paskaitos.

Skaityti daugiau...

Paroda „Bijūnų žiedais pražydo vasara“

2022 Birželio 10 d.

Birželio 10 d. 10.00 val. kviečiame į parodą „Bijūnų žiedais pražydo vasara“ Dvaro partere (Vilniaus g. 20)

Skaityti daugiau...

Parodos „Muziejus Kretingos dvare“ atidarymas

2022 Birželio 9 d.

Maloniai kviečiame 2022 metų birželio 9 d. 15.00 val. į parodos „Muziejus Kretingos dvare“ atidarymą. Paroda skirta Kretingos muziejaus įsikūrimo grafų Tiškevičių rūmuose 30-mečiui.
Kretingiškiai ir miesto svečiai galės susipažinti su dvaro restauravimo ir pritaikymo turizmui pasiekimais bei vykdoma muziejine veikla, pasiklausyti nuostabaus Klaipėdos „Memelio kvarteto“ koncerto.

Skaityti daugiau...

Žemaičių kalbos metai

2022 Gegužės 28 d.

Žemaičių kalbos metus atšvęskime kartu! Gegužės 28 dieną, 15 val. kviečiame į popietę „Sava muotinų kalba“. Renginys vyks prie Kretingos muziejaus vandens malūno – Vilniaus g. 41. Popietėje skambės atlikėjos Austiejos žemaitiškos dainos, žemaitiškai rašantys kūrėjai skaitys savo kūrinius, koncertuos darželio-mokyklos „Žilvitis“ mergaičių ansamblis.

Skaityti daugiau...

Renginių ciklo „Metai ir žmonės“ šventinė popietė

2022 Gegužės 14 d.

Gegužės 14 d. 15 val. vyks antroji Kretingos muziejaus renginių ciklo „Metai ir žmonės“ šventinė popietė. Ji bus skirta Kretingos rajono Garbės piliečio, miškininko Rimanto Antano Kviklio 90-osioms gimimo metinėms. Renginys vyks Kretingos dvaro rūmų verandoje, skambės fleitos muzika, bus atidengtas vardinis R. A. Kviklio suolelis.

Skaityti daugiau...