Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Palaukite...

Jomarkas „Darbs meistra kuolėj“

2022 Liepos 9 d.

2022 m. liepos 9 d. kviečiame į Kretingos muziejaus vandens malūno kiemelį (Vilniaus g. 41, Kretinga) į jomarką „Darbs meistra kuolėj“

Skaityti daugiau...

Trispalvė banga

2022 Liepos 6 d.

Liepos 6 dieną, 20.30 laukiame visų prie istorinės Kretingos dvaro verandos - su choru Kristale vėl kelsime trispalvę bangą!!!!

Skaityti daugiau...

Plaukiam į Jonines!

2022 Birželio 23 d.

Pirmą kartą Kretingoje - išskirtinės Joninės! Ne tik kūrensime laužus, leisime vainikus, bet ir plauksime į Jonines! Jūsų laukia kelionė Akmenos upe su ekskursija!
Kretingos turizmo centre galite registruotis dėl baidarės, o jei plaukti nenorite, 20 val. tiesiog ateikite į Kretingos muziejų, upės slėnį prie Dvaro saldaininės - bus muzikos, žaidimų ir daug daug gerų emocijų!!!!!

Skaityti daugiau...
Žymės: Joninės

Konferencija „Krepšiniui pašvęstas gyvenimas“

2022 Birželio 17 d.

2022 m. birželio 17 d. 11 val. kviečiame į konferenciją, kuri vyks Kretingos kultūros centre. Pretekstu šiai konferencijai organizuoti tapo net dvi sutapusios progos – Lietuvos krepšinio ir šios sporto šakos Lietuvos nusipelniusio trenerio, Kretingos rajono Garbės piliečio Stasio Ruzgailos gimimo šimtmečiai.

Skaityti daugiau...

Parodos „Miesto grindinio paslaptys“ atidarymas

2022 Birželio 10 d.

2022 m. birželio 10 d., kviečiame užsukti į Kretingos muziejaus Ūkvedžio namo kiemelį. Čia įvyks 2020-2021 m. Rotušės aikštės archeologinių tyrimų parodos atidarymas. Renginio dalyviai galės ne tik iš arčiau pamatyti, kokius radinius ir struktūras slėpė Vilniaus g. asfalto danga, bet taip pat pasiklausyti tyrimus vykdžiųsių archeologų Simono Sprindžio ir Jurgio Sadausko paskaitos.

Skaityti daugiau...

Paroda „Bijūnų žiedais pražydo vasara“

2022 Birželio 10 d.

Birželio 10 d. 10.00 val. kviečiame į parodą „Bijūnų žiedais pražydo vasara“ Dvaro partere (Vilniaus g. 20)

Skaityti daugiau...

Parodos „Muziejus Kretingos dvare“ atidarymas

2022 Birželio 9 d.

Maloniai kviečiame 2022 metų birželio 9 d. 15.00 val. į parodos „Muziejus Kretingos dvare“ atidarymą. Paroda skirta Kretingos muziejaus įsikūrimo grafų Tiškevičių rūmuose 30-mečiui.
Kretingiškiai ir miesto svečiai galės susipažinti su dvaro restauravimo ir pritaikymo turizmui pasiekimais bei vykdoma muziejine veikla, pasiklausyti nuostabaus Klaipėdos „Memelio kvarteto“ koncerto.

Skaityti daugiau...

Žemaičių kalbos metai

2022 Gegužės 28 d.

Žemaičių kalbos metus atšvęskime kartu! Gegužės 28 dieną, 15 val. kviečiame į popietę „Sava muotinų kalba“. Renginys vyks prie Kretingos muziejaus vandens malūno – Vilniaus g. 41. Popietėje skambės atlikėjos Austiejos žemaitiškos dainos, žemaitiškai rašantys kūrėjai skaitys savo kūrinius, koncertuos darželio-mokyklos „Žilvitis“ mergaičių ansamblis.

Skaityti daugiau...

Renginių ciklo „Metai ir žmonės“ šventinė popietė

2022 Gegužės 14 d.

Gegužės 14 d. 15 val. vyks antroji Kretingos muziejaus renginių ciklo „Metai ir žmonės“ šventinė popietė. Ji bus skirta Kretingos rajono Garbės piliečio, miškininko Rimanto Antano Kviklio 90-osioms gimimo metinėms. Renginys vyks Kretingos dvaro rūmų verandoje, skambės fleitos muzika, bus atidengtas vardinis R. A. Kviklio suolelis.

Skaityti daugiau...

Kretingos muziejaus renginiai 2021 m. lapkričio mėn.

2021 Lapkričio 2 d.

VII Kretingos dvaro menų festivalis „Mėnuo su žvaigžde čia būti norėjo“
Akustinis vakaras „Pokalbiai tyloje“.
kūrybos darbų parodos „Amžinai gyvas tautodailės lobynas“ atidarymas parodų salėse.
Koncertas „Nesenstanti klasika“

Skaityti daugiau...

Lietuvos nacionalinio muziejaus parodos „Lyngby, 13 000 metų garantijos kirvis“ atidarymas – 2021-11-04

2021 Lapkričio 2 d.

Biržų rajono Parupės kaime netikėtai atrastas kirvis bemat tapo seniausiu šiuo metu žinomu ir datuojamu archeologiniu radiniu Lietuvoje ir įsitaisė labai retai Europoje randamų Lyngby tipo kirvių sąraše.

Seniausiam kirviui Lietuvoje – 13 tūkstančių metų. Mokslininkų teigimu, tokio senumo rago dirbiniai įprastai sunyksta, tad stebuklas yra ne tik tai, kad jis išliko, bet ir tai, kad po virtinės atsitiktinumų pasiekė mūsų laikus.

Skaityti daugiau...

KRETINGOS MUZIEJAUS RENGINIAI 2021 m. spalio mėn.

2021 Rugsėjo 30 d.

Spalio 13 d. 15 val. Nemokama interaktyvi ekskursija su grafiene Sofija po Kretingos dvaro parką. Būtina išankstinė registracija.
Spalio 26 d. 15 val. VDU doktoranto, filosofo, visuomenės veikėjo Žygimanto Menčenkovo paskaita „Leonidas Donskis – alternatyvos filosofas“, skirta Leonido Donskio 5-osioms mirties metinėms. Zoom platformoje.
Spalio 27 d. 17.30 val. Koncertas „Muzikuoju dvare“. Dalyvauja Gargždų muzikos mokyklos moksleiviai. Žiemos sode.
Spalio 15 d. 17.00 val. Dailininko Jono Daniliausko tapybos darbų parodos „Gimtinės šaknų beieškant“ atidarymas parodų salėse.
Spalio 15 d. 17.30 val. Festivalio atidarymas Žiemos sode.
Spalio 15 d. 18.00 val. Akordeono muzikos vakaras „Auksiniai rudens akordai“. Dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos profesorius, akordeonistas Kazys Stonkus ir akordeono skyriaus studentai Žiemos sode.
Spalio 29 d. 18.00 val. Koncertas „Tavo šis darbas neliks be šlovės ir giesmių“, skirtas didžiajam karvedžiui Jonui Karoliui Chodkevičiui. Dalyvauja kamerinis choras „Kristalė“ Žiemos sode.

Skaityti daugiau...