Orientacinis žaidimas „Slėpynės su grafaite“

2023 Spalio 8 d.

Šiemet sukanka 125 metai pirmajam lietuviškam darželiui Lietuvoje. Jį 1898 metais  Kretingoje įkūrė grafaitė Marija Tiškevičiūtė. Tai buvo ypatingas žingsnis tuo metu, o šiandien galime didžiuotis, kad Kretingoje pedagogikos šaknys tokios gilios.

Paminėti šią progą kviečiame itin smagiai – Kretingos dvaro parke vyks orientacinis žaidimas „Slėpynės su grafaite“.

Žaidynių metu pažinsite ne tik parką, bet ir išskirtinę grafaitės asmenybę, sužinosite daug smagių faktų apie Kretingą ir pasimėgausite puikiais prizais.

Jums tereikia užregistruoti savo komandą el. paštu j.terteliene@kretingosmuziejus.lt ir atvykti į Kretingos muziejų spalio 8 dieną, 13.00 val.

RENGINYS NEMOKAMAS!