Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Palaukite...

Architektūros tiesės ir kreivės

2023 Spalio 13 d.

Spalio 13 d. 17.30 val. kviečiame į parodos „Architektūros tiesės ir kreivės“ atidarymą.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto Grafinių sistemų katedros profesorius, šiuolaikinių medijų kūrėjas, vizualiųjų menų kritikas, menotyrininkas dr. Remigijus Venckus pristato savo fotomeno kūrinių ciklą „Architektūros tiesės ir kreivės“.

Profesorius dr. Remigijus Venckus yra žinomas ne tik medijų kultūros ir meno tyrinėjimų srityje, bet ir aktyviai kuriantis eksperimentinį fotografijų meną, surengęs daugiau nei pusšimtį autorinių parodų Lietuvoje ir 10 užsienyje. Šis kūrinių ciklas vienija fotografiją ir kompiuterinę grafiką.

Atidarymo metu vyks parodos autoriaus paskaita apie šiandienos meną, kurios metu profesorius pasakos apie savo fotografijos kūrybos kryptį, paaiškins kodėl, kaip ir ką kuria, apibrėžia, ką jo drąsūs fotografijos ir kompiuterinės technikos eksperimentai turi bendro su kalbos vartojimu ir jos suvokimu, kokios vyrauja šiuolaikinės eksperimentinės fotografijos tendencijos, ko siekia menininkai eksperimentuodami technika ir estetiniu sprendimu.

Paroda veiks iki kapkričio 9 d.

Renginio nuotraukų galerija...