Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Palaukite...

Kretingos dvaro parko žaliosios vaistinėlės

Programa skirta 1- 8 klasių moksleiviams.

Programos trukmė: 4 užsiėmimai, 5 val.

Programos kaina 1 klasei - 44,00 Eur.

Užsiėmimus veda Roma Luotienė, Kretingos muziejaus Informacijos ir edukacijos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė.

Telefonas pasiteiravimui ir išankstinė registracija edukaciniams užsiėmimas (8 445) 77 612.

Užsiėmimai vyksta Kretingos dvaro parke, muziejaus edukacinėje klasėje ir Tradicinių amatų centre. Moksleiviai supažindinami su Dvaro parko istorija, paminkliniais medžiais, želdiniais, žolininkystės ištakomis ir žymiausiais Lietuvos žolininkais, mokosi nustatyti medžių amžių, pasaulio kryptį, iš žolynų pinti vainikus. Vaikai patys parke renka giles, vaistažoles iš kurių vėliau verda gilių kavą, degustuoja vaistažolių arbatas.