Ineraktyvi ekskursija „Atgal į dvaro praeitį“

Programa skirta suaugusiųjų ir mišrioms grupėms nuo 10 asmenų. Kaina asmeniui – 5 Eur.

Užsiėmimą veda Diana Jomantaitė-Jonaitienė – Kretingos muziejaus gidė

Užsiėmimo trukmė: 1–1,5  val.

Telefonas pasiteiravimui ir išankstinė registracija edukaciniams užsiėmimas
+370 445 77 612.

Interaktyvi ekskursija „Atgal į dvaro praeitį“ vyksta Kretingos dvaro parke. Tai puikus būdas moderniai nusikelti į praeitį. Užsiėmimo metu pasakojama apie Kretingos dvaro istoriją, jo plėtrą bei skirtingų laikotarpių šeimininkus. Pristatomi dvaro parko teritorijoje stovintys stendai su XIX a. pab. - XX a.pr. dvaro aplinkos vaizdais. Ekskursiją veda Kretingos muziejaus gidė, apsirengusi XIX a. pab. dvaro ponios kostiumu ir atliekanti grafienės Sofijos Tiškevičienės vaidmenį. Ekskursijos metu naudojamos planšetės – jų ekranuose dalyviai ne tik mato dvaro praeities vaizdus, bet ir naudodamiesi planšečių galimybėmis, gali tolinti, artinti vaizdą ir virtualiai pabūti dvaro gėlynuose, alėjose, rotondoje, sargo namelyje ir net šiltnamiuose. Kiekvieną objektą su vaizdu papildo gidės pasakojimas ir realūs, dabartiniai parko vaizdai.