Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Palaukite...

Kavinė „Pas grafą“


Kontaktai: tel. +370 445 51366; +370 687 57532.
 
Kavinė „Pas grafą“ – tai skanus maistas, beveik per trisdešimt metų susiformavusios klientų aptarnavimo tradicijos ir unikali aplinka. Pas mus gaivinanti vėsa net pačiomis karščiausiomis vasaros dienomis, jaukus žiedų ir žalumos prieglobstis patį viduržiemį, nes Lietuvoje esame vieninteliai įsikūrę žiemos sode.  
 
1875 metais grafo Juozapo  Tiškevičiaus iniciatyva sukurtas  žiemos sodas – tai grafų Tiškevičių rūmų interjero dalis, kuri jungėsi su reprezentacinėmis salėmis ir grafų apartamentais. Žiemos sodo antrajame aukšte jau grafai Tiškevičiai priiminėjo svečius ir kėlė pobūvius.
 
Kai 1993 metais besikuriančiai kavinei buvo renkamas vardas, nekilo abejonių, kad pavadinimas turi atspindėti vietos išskirtinumą. Prisimenant žiemos sodo praeitį, kai jame su savo svečiais puotaudavo grafai Tiškevičiai, kavinė buvo pavadinta „Pas grafą“.
 
Kavinės pavadinimas mus įpareigoja savo lankytojams pasiūlyti ir dvaro gyvenimą atitinkantį meniu. Tęsdami grafų Tiškevičių tradicijas atvykusius svečius vaišinti patiekalais, pagamintais iš dvare užaugintų vynuoginių sraigių, mes siūlome sraigių užkandžius. Tarp mūsų siūlomų pikantiškų patiekalų – karališkos krevetės, įdaryti sterkai ir lydekos, kepti kumpiai, įvairių rūšių salotos, kepsniai, kepiniai.
 
Mūsų firminiai patiekalai – „Grafo“ ir „Grafienės“ kepsniai.
 
Bendradarbiaujant su Kretingos muziejumi kavinė „Pas grafą“ tampa ir mėgstama kultūros renginių vieta.  Čia rengiami muzikiniai vakarai, kuriuose koncertuoja žymūs šalies atlikėjai. Pas mus koncertavo Virgilijus Noreika, Vladimiras Prudnikovas, Eduardas Kaniava, Judita Leitaitė, Sigutė Trimakaitė, „Trys baritonai“, kamerinės muzikos ansambliai ir kiti žymūs atlikėjai. Graži tradicija – Naujųjų metų sutikimas su žymiais šalies atlikėjais.
 
Mes džiaugiamės, kad kavinė „Pas grafą“ mėgstama ne tik kretingiškių, bet ir visos Lietuvos, svečių iš užsienio atokvėpio vieta, kad pas mus lankosi žymūs politikos, visuomenės, kultūros veikėjai.
 
Esame dėkingi visiems, savo apsilankymu palaikančius mūsų iniciatyvas. Mes visada laukiame Jūsų. Kavinėje „Pas grafą“ Jūs galėsite ne tik paskanauti įvairių patiekalų, bet ir visais metų laikais pasimėgauti žiedais ir žaluma, pasiklausyti klasikinės muzikos, krioklio čiurlenimo, baseine plaukiojančių žuvų pliuškenimo.
 
Kavinės „Pas grafą“ tinklalapis.