Popietė dvaro parke „Grafų Tiškevičių paslaptingoji kalvelė“

Pateikta: 2020-08-11 14:14 (atnaujinta: 2020-08-29 21:53)

Rugpjūčio 21 d. (penktadienį), 15.00 val. „LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS“ KRETINGOS DVARO-MUZIEJAUS PARKE „Grafų Tiškevičių paslaptingoji kalvelė“

Grafų lobyno paslapties šydą praskleis direktorė Vida Kanapkienė.

Šalia paslaptingosios kalvelės susirinkusius palaimins br. Astijus Kungys OFM.

Česlovo Milošo poeziją interpretuos aktorė Virginija Kochanskytė.

Muzikuos saksofonistas Antanas Milerius.

Po renginio Kretingos dvaro parke bus atidengti du nauji suoliukai, skirti architektui Edmundui Giedrimui ir kraštietei Stefanijai Kviklytei Guobužienei.

Organizatorius: Kretingos muziejus, Vilniaus g. 43, Kretinga, mob. tel.: 8 686 63 125. Renginys nemokamas.

DĖMESIO! Nuo rugpjūčio 21 d. visuose viešuose renginiuose (net ir lauke) privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes.

*** *** ***

Šių metų „Lietuvos muziejų kelio“ temą įkvėpė Nobelio literatūros premijos laureatas Česlovas Milošas itin jautriai ir tauriai išreiškęs Tėvynės ieškojimo temą, savo kūryba pasauliui apibūdinęs Lietuvos kraštovaizdžius ir jo niekad nepalikusias gimtojo krašto dvasias.