Skip to content Skip to navigation

Moksleivių kūrybos konkursas „KURIU ATEITIES EUROPĄ“, skirtas Europos dienai

Moksleivių kūrybos konkursas „KURIU ATEITIES EUROPĄ“, skirtas Europos dienai

Pateikta: 2017-03-31 10:33 (atnaujinta: 2017-03-31 10:34)

Europos Parlamento narys Bronis Ropė Lietuvoje organizuoja nacionalinį konkursą „Kuriu ateities Europą“, skirtą Europos dienai.
 
Šiandieninė Europa yra kryžkelėje, ir nuo to, kokius sprendimus priimsime, priklauso mūsų visų ateitis. Ateities Europą kuriame šiandien, tačiau ją kuriame ateities kartoms, tad nepaprastai svarbu skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi ES ateities aktualijomis.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti visas Lietuvos mokyklas Europos dienai skirtame mokinių konkurse. 8-19 metų amžiaus Lietuvos moksleiviai kviečiami teikti šiam konkursui savo kūrybos piešinius ir fotografijas.
 
Konkurso nugalėtojus pakviesime apsilankyti Europos Parlamente bei susipažinti su šios Europos Sąjungos piliečius atstovaujančios institucijos veikla iš vidaus.
 
Konkurso darbų (piešinių ir fotografijų) tematika:
  • „Aš - europietis“
  • „Nematytoji Europa“
  • „Europa – laisvė, lygybė, gerovė“.
 
Konkurso tikslas:
Skatinti moksleivius ir jaunimą domėtis Europos Sąjunga, jos vertybėmis, veikimu, mūsų šalies narystės ES atveriamomis galimybėmis, kūrybiškai perteikti suvokimą apie tai, kokią naudą, pareigas ir atsakomybę kiekvienam mūsų reiškia buvimas Europos piliečiu.
 
Piešinius ir nuotraukas galite atnešti į Kretingos muziejų iki balandžio 20 d. Kultūrinės veiklos vadybininkei Romai Luotienei (tel.: 8 445 77612).