Muziejaus ekspozicijų, esančių centriniuose rūmuose, vandens malūne ir ūkvedžio name, lankymas (1 bilietas):
* suaugusiesiems nuo spalio 1 d. iki balandžio 30 d. – 4,00 Eur;
* suaugusiesiems nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. – 5 Eur;
* moksleiviams, studentams – 1,20 Eur;
* pensininkams – 2 Eur.
Valstybinių švenčių dienomis ir darbo dienomis antradieniais, o vasaros sezono metu (nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.) ir pirmadieniais įėjimas į Žiemos sodą (1 bilietas):
Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su Muziejumi, ekskursijų grupėms – 30 proc. nuolaida.
Nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 15 d., trečiadieniais Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, pateikus mokinio pažymėjimą, - įėjimas nemokamas.
Asmenims, kuriems nustatytas darbingumo lygio netekimas 45 ir daugiau procentų bei turintiems I ir II grupių invalidumą, vaikų globos namų auklėtiniams, ikimokyklinio amžiaus vaikams – įėjimas nemokamas.
Br. Astijus paslaptingosios kalvelės papėdėje pasakė įkvepiantį pamokslą – vedė susirinkusius išmintingos būties keliu ir palaimino gerų darbų darytoją muziejaus direktorę Vidą Kanapkienę. Ir šis renginys Vidos sudūmotas su intencija kretingiškiams ,,atverti akis" į dar vieną žavingą grafų Tiškevičių dvaro parko žymenį, primenantį piliakalnį. Vida papasakojo ne vieną legendą, bet pati įtikinamiausia, kad kažkada ant šios kalvos stovėjo romantiška altana, kurioje laiką mėgo leisti grafienė Sofija su vaikais. Po renginio Kretingos tarybos narė Jolita Vaickienė pasakė, kad ši legenda patraukliausia, juolab, kad, pasak Vidos, provokuoja idėją ant kalvelės pastatyti naują altaną. O juk būtų puiki dvaro apžvalgos vieta.
Dar viena gerumo intencija – pastatyti du suoliukus atminimui įžymių kraštiečių – kurios įgyvendinimu rūpinosi direktorė. A.a. architektas Edmundas Giedrimas, rūpestingai puoselėjęs Kretingos kultūros paveldą ir kūręs jos naujamiesčio veidą, ne kartą yra Vidai sakęs, kad parke būtini suoliukai – ir pailsėti, ir pasigrožėti. Pristatydama atminimo suoliukus, Vida pasidžiaugė, kad pagaliau pavyko nusimesti netesėto pažado naštą, o tuo pačiu pagerbti garbius kraštiečius: gydytoją Stefaniją Kviklytę-Guobužienę ir architektą Edmundą Giedrimą, o draug ir pagražinti dvaro parką.
Šių metų Lietuvos muziejų kelio temai puikiai atliepė Česlovo Milošo kūryba, kuri alsuote alsuoja Tėvynės ilgesiu ir dievoieška. Br. Bernardas pasidalino naujausiu savo eilėraščiu, skirtu šv. Mergelei Marijai. Saksofonistas Antanas Milerius jautriai kūrė ilgesingą renginio atmosferą.
Filosofas Emilis Cioranas yra pasakęs: „Gimdami mes prarandame lygiai tiek, kiek ir mirdami. Tai yra viską“. Mąstant apie žmonių gerus darbus, norisi pridurti: „Bet lieka gerų darbų ir meilės pėdsakai įvairiuose pavidaluose, kurie tiesia gyvybės tiltus iš praeities į ateitį“.