Dvaro menų festivalio baigiamasis renginys

Pateikta: 2017-12-13 09:12 (atnaujinta: 2017-12-13 09:38)

2017 m. nuo spalio 7 d. Kretingos muziejuje tvyrojo grafų Tiškevičių legendų dvasia – iki pat gruodžio 9 dienos vyko IV-asis Dvaro menų festivalis „Mėnuo su žvaigžde čia būti norėjo“, kurio metu muzikinio lobyno legendas įkūnijo „Mėmelio kvartetas“, Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita), instrumentinis ansamblis „4Tango“, bardas Gediminas Storpirštis, aktorė Ligita Kondrotaitė, aktorė Virginija Kochanskytė, Giedrė Zeicaitė (sopranas), Šviesė Čepliauskaitė (fortepijonas), Čiurlionio kvartetas, Veronika Pavilionienė, Petras Vyšniauskas (saksofonas), Kretingos meno mokyklos respublikinių, tarptautinių konkursų laureatai.

Gruodžio 9 d. Žiemos sode vyko baigiamasis Dvaro menų festivalio renginys „Legendinių operečių ir miuziklų perlai“. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai Dalia Kužmarskytė, Loreta Ramelienė ir Steponas Zonys klausytojus pakvietė į užburiantį operų, operečių ir miuziklų pasaulį.

Festivalio metu buvo renkamos aukos Kretingos dvaro antrojo fontano atstatymui (paaukota 613 eurų).

Dėkojame visiems apsilankiusiems svečiams ir kūrybos žavesiu pasidalinusiems atlikėjams.

Renginio nuotraukų galerija...

Festivalio rėmėjai
Kretingos rajono savivaldybė
UAB „P. Varkojis ir Ko“